ArabicDutchEnglishFrenchGermanHebrewRussianSpanish
קוראים לו עבריין, אבל איפה האמת המלאה על עמוס?

קוראים לו עבריין, אבל איפה האמת המלאה על עמוס?

שתפו את החברים

המערכת הפוליטית וכל צמרת הצבועים מיהרה היום לברך על גל המעצרים נגד בכירי ‘טלגראס’, שלמרות תדמיתם המכוערת בתקשורת מעשיהם מעידים עליהם אחרת לחלוטין. עמוס, הוא בן בריתה של הלגליזציה המתקרבת ושל צרכני הקנאביס הרבים בישראל, ולפני שאתם מאמינים למה שהתקשורת…

המערכת הפוליטית וכל צמרת הצבועים מיהרה היום לברך על גל המעצרים נגד בכירי ‘טלגראס’, שלמרות תדמיתם המכוערת בתקשורת מעשיהם מעידים עליהם אחרת לחלוטין. עמוס, הוא בן בריתה של הלגליזציה המתקרבת ושל צרכני הקנאביס הרבים בישראל, ולפני שאתם מאמינים למה שהתקשורת מלעיטה אתכם לגביו – תקראו את השורות הבאות.

פתאום הם קוראים לו עבריין, עוצרים אותו ואת כל הצוות שלו בבוקר אחד בהיר, והמערכת הפוליטית מוחאת כפיים. הצדקנים מגלגלים עיניים אל על ומחככים ידיהם בהנאה. הדיוטות.

יכול להיות שנמכרו בטלגראס סמים אסורים מלבד קנאביס. יכול להיות שהלקוחות היו גם צעירים שבינתם עדיין מעורערת. יכול להיות שצריך לעצור כי נעשו שם מעשים אסורים. 

אבל, עמוס הוא גם בן ברית, לא רק שלי ושל הלגליזציה.

אני מכיר מקרים שעמוס חילק שמן ריק סימסון חינם לנזקקים שלא היה בידם כסף לשלם. שמעתי על מקרים שהשליחים של עמוס נתנו קנאביס רפואי לחולים שידם קצרה מלהושיע. אני יודע שעמוס תרם מרווחיו לגופים, ארגונים ואנשים פרטיים שנלחמים את מלחמת הקנאביס מדי יום.

תשאלו ב׳צער בעלי חיים׳ אם עמוס תרם? תבדקו בעמותות ובאירגונים שהיו זקוקים לעזרה? איפה עמוס היה כשהם התקשרו.

החזון - לגליזציה הלכה למעשה דרך חופש העם
לא רק עבריינות – קנאביס עושה גם טוב

אז כשאתם קוראים לו פושע תזכרו לשים את המילה הזו במרכאות.

אני מצטער מעומק ליבי שהוא ואנשיו נכשלו, ובוצעו במערכת הענקית הזו גם מכירות שלא היו צריכות להיעשות. ואם נעשו – שייענש. אבל מכאן לבין השחרת האיש כולו – הדרך ארוכה.

בעל כורחו ומבלי שתכנן – עמוס יהיה רובין הוד שלנו. טלגראס כבר שינה מציאות, קרב את כולנו ללגליזציה. עכשיו הגיע הזמן להכניס את ׳עמוס׳ לכנסת. רק ל׳עמוס׳ הפוליטי שלי קוראים פייגלין.

אם חיפשתם סיבה נוספת למה מפלגת ‘זהות’ צריכה להיות בכנסת הקרובה, המעצר של עמוס נותן לנו את הסיבה המאה אלף – כדי שהשימוש בקנאביס לא יהיה עבירה על החוק, עבור אף אחד. לגליזציה אחראית ומבוקרת היא הפתרון.

הטור נכתב על ידי רון צפריר, מטופל קנאביס רפואי וחבר ברשימת מפלגת ‘זהות’ בבחירות לכנסת ה-21
איך זה גורם לכם להרגיש?
שתפו את החברים
תגובות: 12

כתובת הדוא״ל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים ב-*.

 1. זהות |

  רק זהות 10 מנדטים

 2. גדי |

  הכל נכון, מלבד הקריאה הפוליטית לתמוך בזהות, שהיא מפלגה פאשיטית.

 3. צח |

  קצת בושה להשוות את פייגלין שמעולם לא עשה כלום עבור אף אחד לעמוס שהוא אכן הרובין הוד של צרכני הקנביס בישראל

 4. nadavr |

  עמוב מגניב ופייגליין שני אנשים שונים. למה לשזור דעה לא מנומקת עם עיתונות?

 5. שם |

  נו אז אמרתם… בטוח שמדובר בל”ו צדיקים.

 6. חגית יגודה |

  עמוס בן אדם כל כך עדין, לב ענק ונשמה גבוהה.

 7. שמש |

  בשביל מה דחפתם את זהות לפה

 8. זוהרה |

  איכס. קראתי את השורה הראשונה ונזכרתי למה יש מעט מתנדבים ועזרה לזולת. איכס

 9. אני |

  מספיק המטרה לשמה הוא נסע לאוקראינה בשביל להבין איזה טוב לב הוא…מקווה שהוא שמר כסף לעורכי דין טובים ככה ישתחרר אחרי שנה. כן ירבו כמוהו :))

 10. קרנף 25 |

  עמוס דב סילבר. מהפכן. את הקטר שהוא שחרר כבר אף אחד לא יוכל לעצור. הוא שינה פה את החוקים, הוריד את המחירים, יצר שינוי מטורף והזוי בשוק שהיה בקיבעון מעל 30שנה. הפך את המערכת. מהפכן. ובתור קרנף ותיק אני מוקיר לו תודה על המהפכה שהוא יצר, למרות הסיכונים האישיים המטורפים שהוא לקח על עצמו. תודה עמוס. מקווה שהלגליזציה תגיע בקרוב ותראה פירות במאבק שלך.

 11. עלק |

  אתה משווה בין עמוס שמעשן באנגים כל היום ורס עם אנשים בפייסבוק על שטויות? עמוס שכל דעה שלא התאימה לו רשה באנשים והעיף אותם לעזעזל ? עמוס הוא סתם דמות הוא לא טלגראס הוא בארץ ואם אתה מועמד למפלגה שעושה השוואה בינו לבין פיגלין אתה בושה ותתפטר.

 12. גון |

  פייגלין תופס טרמפ על עמוס
  מפלגה עם כמה מנדטים לא תביא ליגליזצייה בטח שלא פייגלין שיהיה שר לענייני עצמו
  איפה הוא ואיפה עמוסססס פשוט בושה רק אידיוט יצביע לזהות

שינוי גודל גופנים
ניגודיות